Що таке phpBB?

Що таке phpBB? Що таке Веб-форум на phpBB? Як створити форум на phpBB? Наші форуми засновані на технології phpBB. Тепер Ви маєте можливість створити форум в phpbb3. Нашим козирем є активна та енергійна команда, завжди готова допомогти дебютантам створити свій форум, а експертам просунутися ще далі в освоєнні можливостей з управління форумом.

За час, що минув з моменту створення у 2000 р., phpBBTM став найбільш використовуваним безкоштовним ресурсом зі створення форумів.

Як і його попередники, phpBBTM 3.0 'Olympus' пропонує простий у використанні адміністраторський розділ та легкий процес інсталяції, що дозволяє створити форум буквально за кілька хвилин.

Завдяки дружньому інтерфейсу та широкому спектру персональних налаштувань, phpBBTM прикрасить та пожвавить Ваш сайт, легко підлаштовуючись під потреби його зростання.

Улюблений мільйонами користувачів по всьому світі, phpBBTM є одним з найпопулярніших ресурсів, що дозволяють створити свій форум та організувати віртуальну спільноту.

Forum2x2: безкоштовний форум, рішення "під ключ"

Ми пропонуємо вам рішення "під ключ", що дає змогу створити форум, повністю готовий до професійної роботи. Дискусійні форуми є неоціненним джерелом інформації та допомоги, місцем спілкування і дозвілля.

Наш сервіс дає Вам можливість створити форум і стати повноправним господарем Вашого власного комунікаційного простору, Вашої віртуальної спільноти.

Ви зможете встановлювати Ваші власні правила і спілкуватися з людьми з усього світу. У мережі Інтернет не існує кордонів, і безкоштовний форум, створений у нашій високотехнологічній та надійній системі, може стати незрівнянним інтерактивним інструментом освоєння світової мережі.

Як створити форум у 3 етапи за 30 секунд

Вам не потрібні жодні інформатичні знання, щоб створити форум, достатньо послідовно пройти наступні 3 простих етапи:

  1. На першому етапі оберіть дизайн (кольори і картинки) для Вашого форуму.
  2. На другому етапі заповніть невеликий формуляр, вказавши деякі важливі елементи, як-от назва, адреса Вашого форуму і Ваш пароль для керування форумом.
  3. На третьому й останньому етапі підтвердіть обраний Вами пароль.

Після завершення процедури створення форуму увійдіть на нього (кнопка "Вхід") та перейдіть у Панель адміністратора, розташовану внизу сторінки. Тепер Ви можете налаштувати й оформити форум відповідно до Ваших завдань, бажань та смаків. Не бійтеся експериментувати - спробуйте різні опції, щоб домогтися бажаного результату!

Запрошуйте друзів на Ваш форум

Для успішного початку роботи форуму дуже важлива участь Вашого оточення - колег, друзів, родичів. Запросіть усіх на свій форум і попросіть їх залишити хоча б кілька повідомлень.

Студенти, школярі, приватні особи та підприємці, юридичні особи та громадські організації - усі можуть створити форум безкоштовно. Якими б не були Ваші цілі та навички, скористайтеся можливістю об'єднати людей навколо Ваших інтересів та дискусійних питань. Завдяки нашому сервісу Ви можете створити форум за кілька секунд, у 3 простих етапи.

Корисні посилання: