Що таке IPB (Invision Power Board)?

Invision Power Board (IPB, IPBoard) є одним із найкращих програмних рішень для віртуальних спільнот. Створити форум на IPB - означає отримати гарантію функціонального форуму, що має повний набір можливостей.

Сильно розвинене співтовариство розробників IPB дає змогу цьому движку залишатися на передньому краї технологій і регулярно надавати нові функції для Ваших форумів.

Не сумнівайтеся більше і спробуйте створити свій форум на IPB, Ви знайдете безліч опцій, які дадуть Вам змогу здійснити індивідуальне налаштування форуму, зокрема й завдяки активній спільноті, що пропонує різноманітні скіни для форуму.

IPB є одним із найпопулярніших у світі рушіїв, яким користуються численні користувачі для того, щоб створити форум і керувати своєю віртуальною спільнотою.

Forum2x2: безкоштовний форум, рішення "під ключ"

Ми пропонуємо вам рішення "під ключ", що дає змогу створити форум, повністю готовий до професійної роботи. Дискусійні форуми є неоціненним джерелом інформації та допомоги, місцем спілкування і дозвілля.

Наш сервіс дає Вам можливість створити форум і стати повноправним господарем Вашого власного комунікаційного простору, Вашої віртуальної спільноти.

Ви зможете встановлювати Ваші власні правила і спілкуватися з людьми з усього світу. У мережі Інтернет не існує кордонів, і безкоштовний форум, створений у нашій високотехнологічній та надійній системі, може стати незрівнянним інтерактивним інструментом освоєння світової мережі.

Як створити форум у 3 етапи за 30 секунд

Вам не потрібні жодні інформатичні знання, щоб створити форум, достатньо послідовно пройти наступні 3 простих етапи:

  1. На першому етапі оберіть дизайн (кольори і картинки) для Вашого форуму.
  2. На другому етапі заповніть невеликий формуляр, вказавши деякі важливі елементи, як-от назва, адреса Вашого форуму і Ваш пароль для керування форумом.
  3. На третьому й останньому етапі підтвердіть обраний Вами пароль.

Після завершення процедури створення форуму увійдіть на нього (кнопка "Вхід") та перейдіть у Панель адміністратора, розташовану внизу сторінки. Тепер Ви можете налаштувати й оформити форум відповідно до Ваших завдань, бажань та смаків. Не бійтеся експериментувати - спробуйте різні опції, щоб домогтися бажаного результату!

Запрошуйте друзів на Ваш форум

Для успішного початку роботи форуму дуже важлива участь Вашого оточення - колег, друзів, родичів. Запросіть усіх на свій форум і попросіть їх залишити хоча б кілька повідомлень.

Студенти, школярі, приватні особи та підприємці, юридичні особи та громадські організації - усі можуть створити форум безкоштовно. Якими б не були Ваші цілі та навички, скористайтеся можливістю об'єднати людей навколо Ваших інтересів та дискусійних питань. Завдяки нашому сервісу Ви можете створити форум за кілька секунд, у 3 простих етапи.

Корисні посилання: