Що таке PunBB ?

PunBB - це простий та максимально звільнений від усього "зайвого" движок форумів. Його основною характеристикою є те, що він дає змогу створити форум та керувати його роботою за допомогою простого та швидкого інтерфейсу, графічно набагато менш навантаженого, ніж y інших версій форумів.

Сила punBB полягає в його простоті, завдяки якій новачки можуть з великою легкістю створити форум і швидко керувати ним та модерувати.

PunBB був створений тому, що його творець шукав движок для свого форуму в мережі Інтернет, і всі знайдені рішення здалися йому або надто складними, або надто великоваговими у графічному відношенні. Тоді він вирішив створити форум за допомогою своєї власної програми.

PunBB був спочатку відомий під ім'ям "Pun", але згодом назву було змінено за допомогою додавання до нього "BB" (Bulletin Board). Очевидно, це було зроблено з метою показати, що програма анітрохи не відійшла від основної місії інших подібних движків форумів.

Forum2x2: безкоштовний форум, рішення "під ключ"

Ми пропонуємо вам рішення "під ключ", що дає змогу створити форум, повністю готовий до професійної роботи. Дискусійні форуми є неоціненним джерелом інформації та допомоги, місцем спілкування і дозвілля.

Наш сервіс дає Вам можливість створити форум і стати повноправним господарем Вашого власного комунікаційного простору, Вашої віртуальної спільноти.

Ви зможете встановлювати Ваші власні правила і спілкуватися з людьми з усього світу. У мережі Інтернет не існує кордонів, і безкоштовний форум, створений у нашій високотехнологічній та надійній системі, може стати незрівнянним інтерактивним інструментом освоєння світової мережі.

Як створити форум у 3 етапи за 30 секунд

Вам не потрібні жодні інформатичні знання, щоб створити форум, достатньо послідовно пройти наступні 3 простих етапи:

  1. На першому етапі оберіть дизайн (кольори і картинки) для Вашого форуму.
  2. На другому етапі заповніть невеликий формуляр, вказавши деякі важливі елементи, як-от назва, адреса Вашого форуму і Ваш пароль для керування форумом.
  3. На третьому й останньому етапі підтвердіть обраний Вами пароль.

Після завершення процедури створення форуму увійдіть на нього (кнопка "Вхід") та перейдіть у Панель адміністратора, розташовану внизу сторінки. Тепер Ви можете налаштувати й оформити форум відповідно до Ваших завдань, бажань та смаків. Не бійтеся експериментувати - спробуйте різні опції, щоб домогтися бажаного результату!

Запрошуйте друзів на Ваш форум

Для успішного початку роботи форуму дуже важлива участь Вашого оточення - колег, друзів, родичів. Запросіть усіх на свій форум і попросіть їх залишити хоча б кілька повідомлень.

Студенти, школярі, приватні особи та підприємці, юридичні особи та громадські організації - усі можуть створити форум безкоштовно. Якими б не були Ваші цілі та навички, скористайтеся можливістю об'єднати людей навколо Ваших інтересів та дискусійних питань. Завдяки нашому сервісу Ви можете створити форум за кілька секунд, у 3 простих етапи.

Корисні посилання: